Drewniana mapa – idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby?

   

  Drewniana mapa jest ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Idealnie nadaje się do nauki dla dzieci, jak i dorosłych, będzie wyjątkowa dla podróżujących po świecie oraz z pewnością udekoruje niejedno pomieszczenie. Co jeszcze warto się o niej dowiedzieć?

  drewniana mapa

  Drewniana mapa – wykonanie

  Drewniana mapa powstaje z dębu, rodzaju drzew zaliczanym do rodziny bukowatych, zaliczanego do najgrubszych polskich drzew. Drewno dębu jest stosunkowo ciężkie i twarde, odporne na ścieranie oraz naturalnie piękne. W związku z tym, drewniana mapa ma materiał bardzo solidny, który przetrwa lata. Ponadto, jest robiona z zaangażowaniem, dbaniem o każdy detal, nawet ten najdrobniejszy. A wszystko to można zauważyć spoglądając na granice państw, kontynentów czy też województw. 

  Drewniana mapa – idealny pomysł na prezent?

  Drewniana mapa to dobry pomysł na prezent. Po pierwsze, ze wzgledu dla dzieci – będzie ich edukować oraz poszerzać wiedzę geograficzną. Zawieszając ją na ścianę sprawimy, że dziecko będzie na nią zerkać i zapamiętywać nazwy krajów. Ponadto, drewniana mapa jest idealna dla osoby podróżującej, a szczególnie jeśli jest w zestawie z pinezkami, które pozwalają zaznaczać miejsca, które już zdążył odwiedzić. Bez wątpienia, drewniana mapa będzie stanowić oryginalny dodatek do wystroju wnętrza w domu. Można śmiało zawiesić ją w salonie, sypialni, kuchni lub w pokoju dziecka. Podsumowując, drewniana mapa pełni bowiem funkcję dekoracyjną, informacyjną oraz edukacyjną.