Łóżko piętrowe drewniane

  Gromadka dzieci to wyzwanie pod wieloma względami. Wielu rodziców martwi fakt, jak poradzić sobie z organizacją niewielkiej przestrzeni, tak aby zapewnić swoim pociechom komfortowe warunki, potrzebne jest przecież miejsce zarówno do odpoczynku, jak i do zabawy. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może stać się łóżko piętrowe drewniane. Model ten cechuje się wyjątkową funkcjonalnością, a ponadto jest wymarzonym elementem wnętrza większości dzieciaków.

  Praktyczne rozwiązanie

  Mała powierzchnia to problem, z którym zmaga się wiele rodzin. Na szczęście współcześni projektanci mebli mają tego świadomość i wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Przykładem tego jest łóżko piętrowe drewniane, które pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, stwarzając komfortowe warunki snu dla obydwu młodych użytkowników. Ustawienie materacy nad sobą sprawia, że na podłodze zostaje więcej wolnej przestrzeni, którą zająć mogą inne meble. Na samym dole dodatkowo mogą zostać umieszczone dwie duże szuflady, które staną się schowkiem na pościel lub zabawki.

  łóżko dwupoziomowe

  Zabawa i bezpieczeństwo

  Łóżko piętrowe drewniane to model, o którym marzy niejedno dziecko. Wspinaczka po drabince i możliwość ukrywania się na górnym materacu to prawdziwy raj dla żądnych zabawy szkrabów. Solidnie wykonane elementy i zabezpieczenia w postaci barierek sprawiają, że łóżko piętrowe drewniane jest naprawdę bezpiecznym rozwiązaniem. Sprzyjają temu również materiały, z których wykonany jest mebel – ekologiczne drewno i bezwonne lakiery, które nie mają negatywnego wpływu na zdrowie dziecka.

  Dowiedz się więcej na https://padrew.pl/lozka-podwyzszane-dla-dzieci/!