Poduszki z nadrukiem

  Wybór prezentu dla bliskiej osoby często sprawia nam wiele kłopotów. Czasami nie wiemy co wybrać, nie znamy dokładnych preferencji solenizanta lub po prostu boimy się, że prezent będzie nietrafiony i mu się nie spodoba. Uniwersalnym pomysłem są poduszki z nadrukiem. Dzięki nim możemy podarować komuś coś bardzo tradycyjnego i użytecznego, ale jednocześnie osobistego. Dzięki nadrukom mamy możliwość personalizacji naszego prezentu. Znajdzie on swoje zastosowanie zarówno w sypialni, jak i w salonie. 

  Poduszki z nadrukiem

  Ze zdjęciem lub obrazkiem

  Poduszki z nadrukiem mogą przedstawiać wszystko, co tylko chcemy. Bardzo osobistym motywem jest umieszczenie na niej zdjęcia. To bardziej nowatorski pomysł niż podarowanie fotografii w tradycyjny sposób, czyli w ramce. Wiele osób decyduje się także na poduszki z nadrukiem przedstawiające różne obrazy, ulubione postacie z bajek czy znanych celebrytów. 

  Poduszki z nadrukiem lub napisem

  Ciekawym pomysłem są również poduszki z nadrukiem prezentujące napisy czy cytaty. Mogą to być słowa, ważne dla solenizanta, ulubiony wiersz, wspólne powiedzenie, które przeniesie jubilata do wspólnych wspomnień lub po prostu możemy umieścić tam słowa, które chcemy mu przekazać, na przykład życzenia. Umieszczanie imienia również jest dość popularne. 
  Dzięki możliwości nadrukowania dowolnego elementu poduszki z nadrukiem stają się idealną opcją prezentu na wiele okazji, zwłaszcza na urodziny, imieniny czy ślub. Nie ma znaczenia również wiek, to dobry pomysł zarówno dla starszych jak i tych najmłodszych. Zobacz więcej na: http://www.decordruk.com/poduszki