Ściany mobilne, a właściwie system ścian mobilnych AV-100, pozwalają na szybki i łatwy podział pomieszczenia. Cechuje go niewielka ilość modułów i niezawodny tryb jezdny, dzięki czemu obsługa ściany jest wyjątkowo prosta. Zamknięte ściany mobilne dają efekt jednolitej powierzchni, bez wyraźnych podziałów pionowych. System AVECO AV-100 nie potrzebuje dodatkowych listew krawędziowych. 

    Ściany mobilne

    Zalety ścian mobilnych

    Ściany mobilne dają możliwość komfortowego podziału przestrzeni mieszkań i biur, cechuje je również łatwość obsługi. Postawienie ściany mobilne nie wymaga od Klienta dodatkowego nakładu pracy, dodatkowo system umożliwia rozdział pomieszczeń i aranżację ich zgodnie z własnymi potrzebami. W zaledwie kilka minut można zmienić ułożenie ściany mobilne, zgodnie z oczekiwaniami Konsumenta. Inną, ale równie ważną opcją jest wysoki poziom tłumienia dźwięku, który zapewnia prywatność i komfort Klienta. W przypadku ściany mobilne jest to zakres od 36 do 49 dB. Układ podsufitowych torów jezdnych daje możliwość przesuwania paneli ścian w wybrane przez nas konfiguracje. Dzięki temu możemy podzielić pomieszczenie na dwa, lub więcej mniejszych pokoi. Moduły można również dodatkowo wyposażyć w tablice suchościeralne lub ekran rzutnika. 

    Dla kogo?

    System ścian mobilnych jest odpowiedni dla osób ceniących sobie estetykę, styl i oryginalność wnętrz. Jest idealny dla osób, które nie chcą zlecać dodatkowych prac budowlanych. Firma posiada również bogatą ofertę okładzin zewnętrznych modułów, a ściany mogą być wykonane z laminowanej płyty wiórowej, płyty MDF lub płyty lakierowanej. Zobacz więcej na: https://av100.pl/