Stolik kawowy okrągły dębowy

  Salon jest miejscem kojarzącym się z odpoczynkiem, spędzaniem czasu wolnego i spotkaniami ze znajomymi. Ważne więc, aby był urządzony zgodnie z preferencjami i stylem właściciela, który powinien czuć się w nim dobrze. Niezależnie od tego, czy będzie to styl rustykalny, nowoczesny czy loftowy każdy salon powinien być zaopatrzony w stolik kawowy okrągły dębowy. Posłuży on do podawania przekąsek, deserów i napojów. Wybór jednego z najważniejszych mebli w salonie nie jest wcale taki łatwy, jak mogłoby się wydawać. Poniżej przedstawimy dwie uniwersalne i sprawdzone propozycje.

  stolik kawowy okrągły dębowy

   

  Kwadratowy stolik ze sklejki

  Jest to niewątpliwie najtańsza z propozycji. Stolik ze sklejki będzie charakteryzował się lekkością. Występuje we wszystkich możliwych kolorach, przez co dopasuje się on do większości wnętrz. Jest to niewątpliwie propozycja dobra dla osób wynajmujących mieszkanie, które nie wiedzą, czy będą w stanie zabrać mebel ze sobą po okresie wynajmu. Można go także łatwo pomalować lub okleić. Należy pamiętać jednak, że nie jest to długotrwały mebel i szybko się zużywa, a także źle reaguje na wilgoć, dlatego lepiej zdecydować się stolik kawowy okrągły dębowy.

   

  Okrągły stolik z litego drewna

  Szukając czegoś solidnego, warto zaopatrzyć się w stolik kawowy okrągły dębowy. Wystarczy on na znacznie dłużej niż jego odpowiednik ze sklejki. Taki stolik charakteryzuje się jasnym, ciepłym kolorem, przez co również pasuje do większości wnętrz. Jest to początkowo droższa propozycja, jednak biorąc pod uwagę okres użytkowania, stolik kawowy okrągły dębowy wychodzi taniej.

  Dowiedz się więcej na stronie: https://www.perlabottega.com/stoliki-kawowe!