Stolik kawowy industrialny

  Najważniejszym z początkowych etapów aranżacji wnętrza jest wybór odpowiedniego stylu. Coraz popularniejszy staje się styl industrialny. Jest on inspirowany amerykańskimi latami pięćdziesiątymi dwudziestego wieku. Powstał w trakcie zmieniania nieużywanych fabryk na budynki mieszkalne. Surowy klimat i przestronność wnętrza to słowa, które najlepiej go opisują, a idealnym przykładem będzie stolik kawowy industrialny z metalowymi nogami i blatem z litego drewna. W dzisiejszym wpisie zostanie przedstawionych kilka innych elementów wnętrza, które idealnie wpasują się w ten klimat.stolik kawowy nowoczesny

  Metalowe regały

  Metalowy regał z pewnością nada wnętrzu surowości. Stworzy poczucie zaplanowanego niedokończenia. Jego rozmiar nie ma znaczenia, ale należy pamiętać, że wnętrza industrialne charakteryzują się dużą ilością wolnej przestrzeni. W małych pomieszczeniach można więc postawić na ogromny regał na całą ścianę, który ograniczy potrzebę wstawiania dużej ilości innych mebli i zapewni wnętrzu spójność. Komponując salon, warto dobierać dopasowane do siebie materiały, dlatego z metalowym regałem świetnie skomponuje się stolik kawowy industrialny.

  Nieosłonięte żarówki

  Dekoracyjne żarówki i minimalistyczne lampy to świetny pomysł, aby stworzyć wrażenie większego metrażu. Nie należy ograniczać się z ich ilością, ponieważ będą stanowiły także formę dekoracyjną dla industrialnego wnętrza, w którym powinno unikać się dużej ilości ozdób i dodatków.

  Minimalistyczny stolik

  Stolik kawowy industrialny będzie charakteryzował się przede wszystkim minimalizmem i prostotą. Dzięki materiałom użytym do zrobienia stolika będzie on wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Kolor stolik kawowy industrialny powinien być ciemny — od szarości po czerń. Może zawierać drewniane elementy.

  Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę: https://www.perlabottega.com/stoliki-kawowe! Serdecznie zapraszamy.