stolik kawowy okrągły dębowy

  Stolik kawowy okrągły dębowy

  Wiele osób zmaga się z dobraniem odpowiednich mebli do swojego wnętrza. Szczególny problem bywa ze stolikiem umieszczonym w salonie, który służy głównie do podawania na nim przekąsek, deserów oraz napojów. Niekiedy jest także stołem, przy którym spożywa się posiłki. Niezależnie od jego przeznaczenia, dobrym pomysłem będzie wybór stolik kawowy okrągły dębowy. Poniżej przedstawionych zostanie kilka zalet, dla których warto go nabyć.

  Oszczędność miejsca

  Decydując się na stolik kawowy okrągły dębowy jako jedyny stół w mieszkaniu, można zaoszczędzić sporo miejsca. Dlatego też takie rozwiązania będą chętnie praktykowane w kawalerkach lub studiach, a także apartamentach. Należy jednak pamiętać, że aby zwiększyć komfort użytkowania, stolik musi posiadać odpowiednie wymiary. Może być on trochę wyższy niż przeciętny stolik kawowy. Trzeba także zadbać o wygodne siedzenie. Do tego celu najlepiej sprawdzą się niskie, kilkudziesięciocentymetrowe pufy.

  Brak ostrych krawędzi

  Ta zaleta na pewno ucieszy młodych rodziców, którzy będą mogli być spokojni o zdrowie dziecka bawiącego się przy stolik kawowy okrągły dębowy. Przez swój kształt nie ma możliwości skaleczenia się lub uderzenia w jeden z rogów, co często zdarza się podczas użytkowania kwadratowych i prostokątnych stolików.

  Ciekawa faktura

  Stolik kawowy okrągły dębowy posiada beżowy, ciepły kolor i brązowe rozległe słoje. Tworzy to rustykalny klimat w mieszkaniu i nadaje mu przytulności. Faktura takiego stolika również nie będzie jednolita. Liczne delikatne zgrubienia i wypustki podkreślą jego niepowtarzalny charakter.

  Dowiedz się więcej na stronie internetowej: https://www.perlabottega.com/stoliki-kawowe!