Szafka rtv z lamelami

  Szafka RTV jest to mebel często wchodzący w skład wyposażenia salonów bądź sypialni. Ze względu na swój wygląd oraz rozmiar można postawić na niej kino domowe, telewizor oraz inne sprzęty elektroniczne. Szafka rtv z lamelami posiada dodatkowe półki, do których można wprowadzić płyty, nośniki oraz różne produkty, artykuły, a nawet dekoracje. Wszechstronność sprawia, że pojawia się pytanie, które ciężko rozwiązać. Czy estetykę można pogodzić z wydajnością? Zanim przejdziemy do tego nurtującego pytania, warto nieco bliżej poznać termin pojęcia lameli.

  szafka rtv z lamelami

  Czym są lamele?

  Lamele to nic innego, jak elementy dekoracyjne służące do zdobienia ścian oraz sufitów. Składają się z dwóch elementów, lecz najważniejszym z nich jest listwa montażowa. Zamontowana bezpośrednio na ścianie lub suficie za pomocą kleju, bądź śrub. Pozwalają na uzyskanie przestrzenności, a także zaliczane są do dekoracji w formacie 3D. Szafka rtv z lamelami sprawi, że Twój salon będzie prezentował się jeszcze lepiej niż dotychczas i zapewne wzbudzi zachwyt najbliższych Ci osób spędzających czas w doborowym towarzystwie.

  Szafki rtv i lamele

  Do grona najpopularniejszych rodzajów zaliczamy lamele drewniane oraz dębowe. Te gatunki cechują się wytrwałością, dlatego przez wiele lat będą Ci służyć. Szafka rtv z lamelami produkowana jest między innymi z sosny oraz jesionu. W przeszłości popularne były lamele aluminiowe, ale z biegiem czasu zostały one zastąpione przez wyżej wspomniane.

  Podsumowując, estetykę można pogodzić z wydajnością, więc warto zainwestować w zakup szafka rtv z lamelami.

  Dowiedz się więcej: https://www.perlabottega.com/szafki-rtv